Mjus World Resort & Thermal Park

Mjus World Resort & Thermal Park

V roce 2016 otevřeli italští investoři luxusní designový relaxační resort, který nazvali Mjus World Resort & Thermal Park****. Tento se nachází v městečku Körmend na západě Maďarska poblíž hranic s Rakouskem. Nedaleko se nachází město Szombathely, jezero Balaton, anebo další známé termální lázně Bükfürdö a Sárvár.

Rezervovat
3.9.-20.10.202321.-31.10.20231.11.-22.12.2023
                 osoba/noc1.950,-Kč2.200,-Kč1.950,-Kč

Uvedená cena

ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Premium za osobu na noc včetně polopenze, vstupu do wellness komplexu – podrobnosti – viz. popis, župany, Wi-Fi, využití rozsáhlého dětského koutku, parkoviště.

Slevy

Osoby na 3.lůžku:

děti do 2 let zdarma,

děti 2-11 let: 1.400,-Kč/noc

od 12 let: -20%

Příplatky

pobytová taxa 1,00 eur/osoba od 18 let/noc.

Poznámka: při pobytech přes víkend se platí +100,-Kč/osoba za páteční a sobotní noc.

Za příplatek lze rezervovat větší, prostornější, anebo rodinné pokoje.

Tento 4* resort, který se rozprostírá na ploše přes 100.000 m2 sami majitelé považují více za moderní wellness komplex , než-li za klasické termály.

Velkou výhodou tohoto komplexu je, že vše je soustředěno pod jednu střechu. Klienti hotelu tak můžou sjet výtahem přímo k recepci do wellness zóny bez nutnosti přecházení venkem mezi budovami.

Hostům je k dispozici moderní „vodní svět“, který je přímo propojen s hotelem a nabízí 3 vnitřní bazény s termální vodou a vířivkami, 2 venkovní bazény, saunový svět – finská, bio a parní sauna,  turecké a římské lázně. Pro malé děti je zde i dětský bazén s hloubkou vody 30 cm a skluzavkou a pro starší pak 2 tobogány.

Celý wellness komplex je velmi dobře a moderně vybavený a k dispozici je dostatek lehátek i odpočinkových zón. Od jara do podzimu je navíc otevřen velký venkovní bazén s barem v krásné zahradě plné palem a venkovní dětské hřiště.

Pro další pobavení děti i dospělých je v rámci areálu prostorná dětská herna, bowlingová hala, pingpongový stůl, stolní fotbálek.

Součástí hotelu jsou 2 restaurace, 2 bary, cukrárna, prodejna obuvi, lobby bar, konferenční místnosti, venkovní parkoviště. V okolí městečka jsou pak různorodé trasy pro cyklistiku.

V hotelové restauraci se servíruje převážně maďarská a italská kuchyně. Snídaně se podává formou bohatých švédských stolů, večeře taktéž tak. Při večeři je pak navíc výběr z polévek, salátový bufet a dezerty.

Pokoje Premium mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu s bidetem, sprchový kout, fén, trezor.

Adresa

Körmend,
Rákóczi u. 154, 9900
Maďarsko

Rezervovat