+420 577 214 773 info@ideaservice.cz
MAĎARSKO – KöRMEND – MJUS WORLD RESORT & THERMAL PARK****

 

15.9.-22.12.2018

6.1.-28.6.2019  

15.9.-25.10.2019
osoba/noc 1.500,-Kč 1.500,-Kč 1.500,-Kč

 

Uvedená cena zahrnuje:

ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Premium za osobu na noc včetně polopenze, vstupu do wellness komplexu – podrobný popis níže, župany, Wi-Fi, využití rozsáhlého dětského koutku, parkoviště.

Cena nezahrnuje a na místě se platí:

pobytová taxa 1,00 eur/osoba od 18 let/noc.

Slevy pro osoby na 3. lůžku:

děti do 2 let zdarma, děti 2-11 let: -35%, od 12 let: -20%

Poznámka: při pobytech přes víkend se platí +100,-Kč/osoba za páteční a sobotní noc.

Za příplatek lze rezervovat větší, prostornější, anebo rodinné pokoje.

 

V roce 2016 otevřeli italští investoři luxusní designový relaxační resort, který nazvali Mjus World Resort & Thermal Park****. Tento se nachází v městečku Körmend na západě Maďarska poblíž hranic s Rakouskem. Nedaleko se nachází město Szombathely, jezero Balaton, anebo další známé termální lázně Bükfürdö  a Sárvár.

Tento 4* resort, který se rozprostírá na ploše přes 100.000 m2 sami majitelé považují více za moderní wellness komplex , než-li za klasické termály.

Velkou výhodou tohoto komplexu je, že vše je soustředěno pod jednu střechu. Klienti hotelu tak můžou sjet výtahem přímo k recepci do wellness zóny bez nutnosti přecházení venkem mezi budovami.

Hostům je k dispozici moderní „vodní svět“, který je přímo propojen s hotelem a nabízí 3 vnitřní bazény s termální vodou a vířivkami, 2 venkovní bazény, saunový svět – finská, bio a parní sauna,  turecké a římské lázně. Pro malé děti je zde i dětský bazén s hloubkou vody 30 cm a skluzavkou a pro starší pak 2 tobogány.

Celý wellness komplex je velmi dobře a moderně vybavený a k dispozici je dostatek lehátek i odpočinkových zón. Od jara do podzimu je navíc otevřen velký venkovní bazén s barem v krásné zahradě plné palem a venkovní dětské hřiště.

Pro další pobavení děti i dospělých je v rámci areálu prostorná dětská herna, bowlingová hala, pingpongový stůl, stolní fotbálek.

Součástí hotelu jsou 2 restaurace, 2 bary, cukrárna, prodejna obuvi, lobby bar, konferenční místnosti, venkovní parkoviště. V okolí městečka jsou pak různorodé trasy pro cyklistiku.

V hotelové restauraci se servíruje převážně maďarská a italská kuchyně. Snídaně se podává formou bohatých švédských stolů, večeře taktéž tak. Při večeři je pak navíc výběr z polévek, salátový bufet a dezerty.

Pokoje Premium mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu s bidetem, sprchový kout, fén, trezor. 

 

 
2018 © IDEA SERVICE | Všechna práva vyhrazena | Login | Všeobecné smluvní podmínky | Koncesní listina | pojištění proti úpadku
náměstí Práce 2512 Zlín | tel: 577 214 773 | e-mail: info@ideaservice.cz   |   Jan Kůs - LISECKINEDRYLEmpesort | Elspet | Empemont