Skip to main content

Val di Fassa

1.320 – 3.342 m.n.m.

Nabídka ubytování

Val di Fassa
 
29. 1. 2019

Privátní apartmány

Moena

Privátní apartmány 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Všechny apartmány se nacházejí buď přímo v centru, anebo v klidových zónách nedaleko…
Val di Fassa
 
29. 1. 2019

Aparthotel Princess

Canazei

Aparthotel Princess 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Apartmány s vlastní koupelnou a kompletně zařízenou kuchyňkou. Aparthotel Princess je situován v…

Val di Fassa

Lyžařská oblast Val di Fassa leží v samém srdci Dolomit mezi městy Moena a Canazei.

Tato oblast je obklopena vysokohorským masivem Gruppo di Sella s nejvyšší horou Marmolada s nadmořskou výškou 3342 m.n.m. Val di Fassa je i součástí vyhlášeného lyžařského regionu Sella Ronda vyhledávaného milovníky lyžování z celé Evropy, které sem láká přes 400 km vzájemně propojených sjezdových tratí zasazených do úžasné krajiny italských Dolomit.

Val di Fassa zahrnuje městečka Moena, Vigo di Fassa, Pozza di Fassa, Pera di Fassa, Campitello, Canazei a několik dalších vesniček. Tato lyžařská oblast je výbornou volbou pro lyžaře, kteří chtějí se skipasem Dolomiti Superski „prolyžovat“ každý den jiné středisko. Z Moeny je skvělou volbou návštěva skiareálu Ski center Latemar s nástupem v Predazzu, anebo Alpe Lusia kousek nad Moenou. Odsud se dá popojet autem o několik málo kilometrů dále do střediska Passo San Pellegrino/Falcade. Val di Fassa je pak sjezdovkami propojena na okruh Sella Ronda se středisky jako Arabba, Corvara, Val Gardena. Nástupní místo na Sella Rondu je kabinkou Col Rodella z Campitella a Pecol z Canazei. Teď už si jen stačí vybrat z nepřeberného množství různorodých a přehledně značených sjezdovek tu nejlákavější trasu, nebo zvolit správnou barvu okruhu a můžeme vyrazit a užít si lyžování. Lze podlehnout svodům adrenalinových skialpinistických tras ze Sas Pordoi ležícího ve 2950 m.n.m., nebo zvolit náročné závodní tratě a zalyžovat si ve střediscích Arabba a Val Gardena. Velkým lákadlem je pro lyžaře také výjezd kabinkou na ledovec Marmolada a následný dlouhý sjezd až do údolí. Na svoje si ale přijdou i méně zkušení lyžaři, na které čeká lyžování v areálu Alta Badia směrem na San Cassiano a La Villu.

Lyžařskou oblast Val di Fassa tvoří také několik menších skiareálů. Nejnavštěvovanější z nich jsou moderní střediska Col Rodella a Belvedere, které nabízejí 55 km lyžování na převážně červených sjezdových tratí s přímým napojením na Sella Rondu. Skiareál Ciampac je propojen se střediskem Buffaure. Oba potěší lyžaře 26 km tratí všeho druhu. Náročnější sportovce okouzlí lyžování na  těžší černé trati, která vede z vrcholu Ciampac. Zajímavé lyžařské podmínky skýtají i další dva skiareály Ciampedie a Passo Costalunga, které jsou díky své odlehlejší poloze méně zaplněné lyžaři než ostatní části oblasti Val di Fassa. Zde si tedy užijete velmi klidné lyžování.

Pro běžkaře je upraveno 5 km tratí v Ciampacu a 5 km v Campitellu. Z Campitella se můžete rozjet na 40 km dlouhou běžeckou stopu, která se napojuje na trať ve Val di Fiemme, kudy vede trasa mezinárodního běžeckého závodu Marcialonga.