Skip to main content

Hotel Bologna

Hotel Bologna je rodinný hotel nedaleko centra Lignana Sabbiadoro a 300 m od pláže.

Rezervovat
polopenze – pokoj Standard

Uvedená cena

Zahrnuje ubytování za osobu a noc s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji, TV a klimatizaci na pokoji, privátní parkoviště, bar, vyhrazená hotelová pláž s lehátky a slunečníky, wi-fi připojení k internetu.

Slevy

osoby na třetím lůžku:

  • děti 1-3 roky -70%,
  • 4-7 let -50%,
  • 8-10 let -30%,
  • nad 10 let -10%

UBYTOVÁNÍ:

Hotel Bologna je rodinný hotel nedaleko centra Lignana Sabbiadoro a 300 m od pláže. Hotel má vlastní parkoviště. Hotelová hala i restaurace je klimatizovaná. Podává se typická místní kuchyně na bázi ryb anebo masa s širokým výběrem čerstvé zeleniny, snídaně formou švédských stolů.

Každý pokoj má velký balkon, vlastní sociální zařízení, TV, trezor a klimatizaci.

Pro všechny klienty je na pláži k dispozici slunečník a lehátka a k dispozici jsou zdarma taktéž jízdní kola. Možnost wi-fi připojení k internetu.

 

Turistická destinace Lignano Sabbiadoro patří k nejnavštěvovanějším letoviskům severní Itálie. A to hlavně proto, že je jedním z nejblíže dostupných míst z ČR. Lignano se dělí na 3 místní části – Sabbiadoro, Pineta a Riviera.

Sabbiadoro je nejrušnější částí této destinace a odehrává se zde denní i noční život. Pěší zónu lemují restaurace, kavárny, pizzerie, obchody a butiky, zároveň zde najdete i oázy klidu s vilkami a rezidencemi a elegantními hotely.

Pineta je klidnější částí porostlá borovicemi. Samozřejmě ani zde nechybí typická promenáda s obchody i restauracemi, větší část však tvoří klidnější rezidenční zóny s vilkami, apartmánovými domy a hotely.

Riviera je nejzelenější a nejklidnější částí Lignana a je pokryta hustým borovicovým porostem. V místě je několik obchodů a restaurací, za zábavou a nočním životem doporučujeme dojet do centrální části Sabbiadoro (cca 6 km).

Adresa

Via della Quercia, 3
33054 Lignano Sabbiadoro UD
Itálie

Rezervovat