Skip to main content

Hotel Colorado

Hotel Colorado se nachází ve stínu piniového háje přímo u moře v Lignano Pineta. Hotel je situovaný ve velmi klidné části, nedaleko centra, kde najdete obchůdky všeho typu, restaurace a bary.

Rezervovat
polopenze

Uvedená cena

Zahrnuje ubytování s polopenzí pro osobu na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji, TV a klimatizaci na pokoji, bar, vyhrazená hotelová pláž s lehátky a slunečníky, parkoviště, venkovní bazén s hydromasáží, wifi připojení na internet.

Slevy

osoby na třetím lůžku:

  • děti do 7 let -50%,
  • děti 8-13 let -30%,
  • nad 13 let -15% 

UBYTOVÁNÍ:

Hotel Colorado se nachází ve stínu piniového háje přímo u moře v Lignano Pineta. Hotel je situovaný ve velmi klidné části, nedaleko centra, kde najdete obchůdky všeho typu, restaurace a bary.

Hotelovým hostům je k dispozici venkovní bazén s hydromasáží + malý bazén pro děti s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, parkoviště a privátní hotelová pláž, jízdní kola.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, fénem, telefonem, wi-fi připojení na internet, TV, trezor, klimatizaci a balkon.

Den začíná snídaní formou švédských stolů, večeře potom na bázi místní anebo mezinárodní kuchyně.

 

Turistická destinace Lignano Sabbiadoro patří k nejnavštěvovanějším letoviskům severní Itálie. A to hlavně proto, že je jedním z nejblíže dostupných míst z ČR. Lignano se dělí na 3 místní části –Sabbiadoro, Pineta a Riviera.

Sabbiadoro je nejrušnější částí této destinace a odehrává se zde denní i noční život. Pěší zónu lemují restaurace, kavárny, pizzerie, obchody a butiky, zároveň zde najdete i oázy klidu s vilkami a rezidencemi a elegantními hotely.

Pineta je klidnější částí porostlá borovicemi. Samozřejmě ani zde nechybí typická promenáda s obchody i restauracemi, větší část však tvoří klidnější rezidenční zóny s vilkami, apartmánovými domy a hotely.

Riviera je nejzelenější a nejklidnější částí Lignana a je pokryta hustým borovicovým porostem. V místě je několik obchodů a restaurací, za zábavou a nočním životem doporučujeme dojet do centrální části Sabbiadoro (cca 6 km).

Adresa

Via Giardini, 79
33054 Lignano Sabbiadoro UD
Itálie

Rezervovat