Skip to main content

Apartmány Badus

Residenční komplex Badus se nachází na severozápadním pobřeží Sardínie mezi městy Castelsardo a Santa Teresa di Gallura, v klidném místě Badesi.

Rezervovat
BILO pro 4 osoby
TRILO pro 6 osob

Uvedená cena

Zahrnuje pronájem apartmánu pro 4/6 osob na týden, povlečení, spotřebu el. energie, vstup do bazénů, hřiště na koule, dětské hřiště, možnost grilování na společném grilu, wi-fi internet, 1 slunečník + 2 lehátka k využití na pláži.

Příplatky

  • 50,00 €/BILOx4, 60,00 €/TRILOx6 – závěrečný úklid
  • 150 €/apartmán – vratná kauce

Za poplatek 8,00 €/osoba je možnost zakoupit si ručníky.

UBYTOVÁNÍ:

Residenční komplex Badus se nachází na severozápadním pobřeží Sardínie mezi městy Castelsardo a Santa Teresa di Gallura, v klidném místě Badesi. Apartmány se nachází ve dvou ubytovacích komplexech (vzdálených od sebe 100m) 2,5 km od moře a 200 m od centra městečka. Každý apartmán je velice slušně vybavený – lednička, TV, koupelna, fén, trezor, mikrovlnka, balkon nebo terasa se stolem a židlemi. Součástí ubytovacího komplexu je parkoviště, hřiště na koule, dětské hřiště, společný venkovní gril.

BILO x 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoupostelí, ložnice s manželskou postelí, soc. zařízení, balkon se stolem a židlemi.

TRILO x 6 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoupostelí, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěmi lůžky, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Adresa

Via Giovanni Pascoli
37, 07030 Badesi OT
Itálie

Rezervovat