Skip to main content

Bonfanti design hotel

Bonfanti design hotel

Luxusní 4* Bonfanti Design Hotel na Kronplatzu byl otevřen na zimní sezonu 2021/2022. Hotel se nachází ve vesničce Chienes, přesněji v části S. Sigismondo/St. Sigmund v samém srdci jihotyrolských Dolomit.

Rezervovat
              7.1.-28.3.2024                 
osoba/noc3.200,-Kč

Uvedená cena

je za osobu a den s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji Comfort (minimálně 4 noci). Snídaně formou švédských stolů, večeře – 4 chody – výběr z menu + salátový bufet. V ceně je vstup do wellness centra: venkovní vyhřívaný bazén, krytý bazén, finská, turecká a biosauna, 2x whirlpool, wi-fi internet, hotelový skibus.

Příplatky

  • na místě se platí pobytová taxa 2,50 eur/osoby od 14 let/den
  • za příplatek je možno rezervovat prostornější, luxusnější pokoje Design room, Design suite, Royal design.

Nový 4* Bonfanti Design Hotel na Kronplatzu byl otevřen na zimní sezonu 2021/2022. Hotel se nachází ve vesničce Chienes, přesněji v části S. Sigismondo/St. Sigmund v samém srdci jihotyrolských Dolomit. Původní hotel Rastbichler v tyrolském stylu koupila rodina Bonfanti a rozhodla se hotel přestavět do italského šarmu a elegance – moderní, komfortní a minimalistický styl.

V tomto hotelu se prolíná italská kuchyně s domácí tyrolskou. V nabídce jsou 1x týdně kvalitní ryby z Itálie, tyrolské speciality a další kulinářské skvosty. Součástí hotelu je taktéž útulný lobby bar se skvěle zásobenou vinotékou.

Hotelovým hostům je k dispozici wellness centrum s vyhřívaným venkovním bazénem a venkovní vířivkou,  vnitřní bazén a vnitřní vířivka. Saunový svět – finská, turecká a biosauna, venkovní sauna, Kneipp okruh a ledová místnost. Tělocvična, relaxační zóna, 200 m2 dětská herna.

Adresa

Bonfanti Design Hotel ****
Pustertalerstr. 12
39030 St. Sigismondo – St. Sigmund/Chienes – Kiens
Itálie

Rezervovat